Naše služby

Pozemní stavitelství

V oblasti pozemního stavitelství působíme řadu let a máme v ní bohaté zkušenosti. Zároveň však následujeme nejnovější trendy a při realizaci našich staveb používáme moderní technologie i poznatky. Dodávky stavebních prací zajišťujeme na celém území České republiky – a to jak formou „na klíč“, tak formou subdodávky. Realizujeme novostavby i rekonstrukce. V rámci pozemního stavitelství se orientujeme zejména na bytovou výstavbu, hotely, administrativní budovy, občanskou vybavenost, průmyslové závody a řadu dalších.

Monolitické konstrukce

Naše středisko monolitických konstrukcí je synonymem pro moderní trendy tohoto odvětví v naší republice. Pro firemní i soukromé zakázky nabízí služby půjčovny bednění, výrobny armatury, zámečnické a truhlářské dílny. Disponuje stabilními i mobilními jeřáby, nákladní dopravou i příslušnou mechanizací. Nabízí také pronájem stavebních buněk a kontejnerů. Jeho prostřednictvím realizujeme zakázky v jakémkoliv segmentu pozemního stavitelství, ale i dalších odvětvích – a to nejen v rámci vlastních dodávek naší společnosti, ale i samostatně pro přímé objednatele.

Systém Design-Build

Metoda zadávání zakázek, kdy objednatel zasmluvní jednu organizaci (zhotovitele) pro návrh a realizaci stavební zakázky. Dodavatelský systém Design – build, tj. Vyprojektuj – postav,  představuje kompletní zajištění zakázek formou dodávky staveb „na klíč“, včetně všech fází dokumentace, designu, inženýrské činnosti až po kolaudaci (souhlas s užíváním). Pro tuto dodací metodu je tedy příznačná odpovědnost za projektovou dokumentaci na straně zhotovitele, přičemž objednatel specifikuje ve svém zadání pouze účel, standardy, rozsah a další například výkonová kritéria plnění, my se pak umíme postarat o vše ostatní.

Armovna

V našem portfoliu máme také své středisko monolitu v areálu Prefa Pro v Zápech, kde pro firemní i soukromé zakázky nabízíme služby armovny, truhlárny, zámečnické dílny, pronájem stavebních buněk a kontejnerů, nákladní dopravu/speciální mechanizaci, pronájem jeřábů. Naše armovna vám nabízí střih a ohyb oceli od zakázek pro jednotlivce (výstavba rodinného domu, plotu) po tisíci tunové dodávky (Ústřední čistička odpadních vod na Císařském ostrově v Praze). Rádi vám vše na míru ostříháme, zohýbáme, popř. spleteme dle předaných podkladů.